Systém Manta Travel - zasílání aktuálních nabídek

Zasílání aktuálních nabídek podle parametrů

Systém Manta Travel

PLÁNUJETE DOVOLENOU? VYZKOUŠEJTE SYSTÉM MANTA TRAVEL.

Nemáte čas sledovat nebo vyhledávat nabídku zájezdů? Máte konkrétní, nebo jen přibližný termín, nebo ještě nevíte, kdy budete moci odcestovat? Neplánujete sice letos dovolenou, ale chcete být v obraze, co se nabízí a za kolik? Toto vše vyřešíme velmi snadno za Vás.

Jak to funguje? Zaregistrujte se na www.mantatravel.cz jako nový zákazník, nastavte si kritéria - parametry vaší dovolené a budete od nás dostávat e-mailem aktuální nabídky dle vámi zadaných kritérií. Zasílání lze samozřejmě kdykoliv zrušit. Pokud nemáte čas se zadání nabídky věnovat, po vaší registraci můžeme nabídku dle vašich požadavků vytvořit za vás, pokud nás kontaktujete

V databázi máme více než 7,8 miliónů zájezdů od více než 300 renomovaných českých a německých kanceláří. Zadáním parametrů si vyberete pouze ty, které jsou pro Vás zajímavé. Zájezdy prodáváme za stejné ceny jako cestovní kanceláře včetně všech slev a zákaznických bonusů, a proto nemusíte hledat jinde.

Pokud si u nás konkrétně vyberete, nebo Vás zaslaná nabídka zaujme, kontaktujte nás prosím, probereme s vámi detaily a vše ostatní s tím související vyřídíme.

 Nejdříve se zaregistrujete jako nový zákazník v sekci Zákazník (ve spodní části úvodní obrazovky) nebo přímo zde podle těchto pokynů:

Krok 1

Registrace – po prokliknutí zadejte váš e-mail, jméno, příjmení a můžete vyplnit i kontaktní údaje. Stiskněte Odeslat.

Krok 2

Pokračujete v Přihlášení zákazníka, kde zadáte přihlašovací jméno (e-mail) a heslo, které Vám přišlo na e-mail zadaný v předchozím kroku. Po přihlášení vám bude k dispozici Zákaznický rozcestník.

Krok 3

Zákaznický rozcestník – sekce Seznam aktuálních nabídek. Toto prostředí vám zobrazí možnosti:

- Zobrazit profil - zde můžete upravit nebo smazat vaše kontaktní údaje nebo smazat zákaznický profil.

- Nová aktuální nabídka – zobrazí se vám filtr pro vytvoření aktuální nabídky – zde vyplníte parametry (viz obrázek) dle kterých vám budou zasílány nabídky. Nastavíte si i časovou frekvenci zasílání a datum zasílání od – do. Čím konkrétnější bude zadání parametrů, tím konkrétnější bude i nabídka, kterou budete dostávat. Poté si můžete nechat zaslat na email náhled nabídky pro kontrolu. Pokud jste s náhledem spokojeni, vytvořený požadavek na nabídku uložte – důležité! Můžete si sestavit více aktuálních nabídek.

- Seznam aktuálních nabídek – zobrazí se vám seznam již vytvořených nabídek, pro které jste si nastavili vyhledávací parametry. 

Krok 4

Odhlásit – zde se odhlásíte.

Pokud si ale nevyberete nebo ještě hledáte něco jiného, zavolejte nám nebo nám napište, máme pro Vás i další možnosti.

Napište nám na Facebook, jak se Vám líbí náš Systém Manta Travel pro zasílání aktuálních nabídek.

 

Zasálání automatických aktuálních nabídek můžeme aktivovat za vás - využijte formulář rychlá poptávka