O Manta Travel: Vaší cestovní agentuře v Sušici

O cestovní agentuře Manta Travel Sušice

Cestovní agentura Manta Travel v Sušici na Šumavě

Vážení klienti, 

jmenuji se Marcela a téměř celý pracovní život jsem byla zaměstnána ve větších cestovních kancelářích, ať již to byl  Alex, Alexandria, Nev-dama nebo Čedok.  Nedávno jsem se řízením osudu přestěhovala z Prahy do Sušice, kde jsem jako „naplavenina“ našla nový domov a zůstala prostřednictvím své cestovní agentury Manta Travel v oboru, který mě nejen baví, ale který i dobře znám a mohu Vám tedy správně poradit a být Vám nápomocna při výběru Vaší dovolené. A skutečnost, že se k nám spokojení klienti začínají vracet, dává naší práci smysl.

Komplexní služby v oblasti cestovního ruchu

Cestovní agentura Manta Travel svým klientům nabízí komplexní služby z oblasti cestovního ruchu. Vycházíme z představ a požadavků klienta, s možností vyhledání v jednom rezervačním systému tzv. pod jednou střechou. Nabízíme pouze spolehlivé a zavedené cestovní kanceláře a to jak české tak i německé, některé z úzkou specializací na konkrétní destinace. Odlety mimo ČR i z Rakouska a Německa.

Najdete u nás zájezdy letní i zimní, pobytové i poznávací, tuzemské i zahraniční, pro seniory, pro děti, pro sportovně založené, lázeňské pobyty, prodáváme letenky nebo jen ubytování, cestovní pojištění, zajišťujeme parkování na letišti v Praze a navíc vstupenky na kulturní akce.

Kde nás najdete

Jsme Vám k dispozici po-pá 09:00-17:00 v kanceláři v Sušici na adrese Vodní 146, kde si můžete i jenom vzít katalog a v klidu domova si vybrat, nebo na čísle 773 557 837 každý den včetně víkendů 09:00-19:00. Zároveň si můžete vybrat dovolenou přes naše webové stránky www.mantatravel.cz a kontaktovat nás na info@mantatravel.cz.

Proč vybírat dovolenou u nás

  • 25 let zkušeností v oboru – individuální přístup
  • stejné ceny s využitím všech Last minute a First minute slev a akčních nabídek jako u pořádající CK
  • srovnání cen v jednom systému, vyhledání nejnižší ceny na požadovaný zájezd a snadná rezervace přes www.mantatravel.cz
  • objednání zájezdu a vyřízení všech náležitostí z tepla domova
  • platba přímo na účet pořádající CK
  • zajištění komplexních služeb souvisejících se zájezdem – parking u letiště, pojištění, možnost reklamovat zpožděný let...

Vyzkoušejte naši  rychlou poptávku

 

MANTA TRAVEL – LEŤTE S NÁMI DO SVĚTA