Jak objednat zájezd

Informace - jak objednat zájezd

Jak objednat zájezd?

K vyhledání konkrétního zájezdu slouží náš systém, kde si počet zobrazených zájezdů omezíte kritérii, která jsou zde k dispozici. Mezi tato kritéria patří – destinace,  způsob dopravy, typ stravy, typ ubytování atd. Podrobný popis zájezdu zjistíte pokud kliknete na jeho název nebo fotografii. Otevřou se Vám další informace k tomuto zájezdu a termíny. Po vybrání termínu a kliknutí na něj se vám otevře nezávazná objednávka, kterou vyplníte a odešlete.

My následně  ověříme dostupnost Vašeho zájezdu v pořádající cestovní  kanceláři  a pokud je to možné, ihned ho zarezervujeme. Pokud je již zájezd vyprodán, pokusíme se najít náhradní možnost dle Vašich požadavků. Poté budete informováni  a  pokud bude vše dle Vašich představ,  zašleme Vám návrh smlouvy o zájezdu. Vy si ji zkontrolujete a podepíšete. Podepsanou smlouvu o zájezdu nám zašlete nebo ji převezmeme přímo v naší kanceláři, kde Vám ji potvrdíme. Smlouva o zájezdu je uzavřená v souladu se zákonem č. 89/2012 Sb a je tedy pro Vás závazná v momentě, kdy ji podepíšete. Zájezdy jsou pojištěny ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb.

Zaplatit můžete bankovním převodem přímo na účet pořádající cestovní kanceláře, na účet CA Manta Travel nebo hotově na pobočce Manta Travel.  Dle doby zbývající do odjezdu buď 100%  nebo zálohu, kterou požaduje pořádající CK. Zároveň Vás budeme informovat  ohledně doplatku. Cca týden před odjezdem obdržíte cestovní pokyny.