Mozartova cyklostezka - Wolfgangsee

Mozartova cyklostezka - Wolfgangsee, Rakousko, 16.5.2018, Snídaně

Mozartova cyklostezka - Wolfgangsee

FM
Termín:
16.5. - 22.5.2018 Změnit termín

Délka: 7 dní / nocí
Doprava: vlastní (-) (-)
Strava: Snídaně
Číslo zájezdu: 136934832
13 192 Kč (-0 %) Nezávazná objednávka

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde


Kategorie hotelu: ***
Popis
Základní informace

Mozart, geniální a najeznámnější hudebník všech dob. Jeho osobnost je stále tajemná. Jeho život toho mnoho zanechal právě zde v Salzburgu. Tento zájezd Vám toho má opravdu co nabídnout. Nabíí sportovní zážitek, poznání za kulturou i historií, tímto se Vaše dovolená stane nezapomenutelnou.

Salzburg leží nedaleko hranic s Německem na řece Salzach. Je jedno z nejzelenějších měst Evropy. Salzburg se pyšní jednou z největších barokních fontán ve střední Evropě. Nalezneme zde mnoho památek: Salcburská pevnost Hohensalzburg, Mozartův dům, Přírodovědné muzeum, Zámek Hellbrunn a jeho fontány, Stieglův svět piva a mnoho dalších.

Ubytování

Ubytováni budete v *** hotelích v Salzburgu nebo jeho okolí s možností polopenze nebo snídaněmi. Všechny pokoje obsahují Tv, sprchu, wc a telefon.

Poloha

Rakousko - Salzburg, Thalgau, Wolfgangsee, Berchtesgaden.

Balíček je vytvořen modelově, s konkrétním ubytováním a doporučenými aktivitami. V případě zájmu o jiný typ ubytování (apartmán, penzion, hostinec) či jiný typ pokojů Vám rádi zajistíme ubytování jiné, se stejným programem.

Své požadavky posílejte na náš e-mail: poptavka@ckmauthner.cz

Pozn. Vybavenost poskytnutých pokojů se může typově lišit od zobrazených v nabídce.

Pokoje
Dvoulůžkový pokoj - koupelna / WC, Jednolůžkový pokoj - koupelna / WC, Dvoulůžkový pokoj s možností 1-2 přistýlky - koupelna / WC
Program
Den 1.

Individuální příjezd k jezeru Wolfgangsee. Předání cestovních podkladů a ubytování v obci u jezera, check-in od 14:00 do 18:00 hodin. Individuální prohlídka městečka.

, Den 2.

Trasa vede od jezera Wolfgangsee do Thalgau, její délka je cca 26 Km. Trasa po Mozartově cyklostezce začíná u jezera Wolfgangsee a vede do města St. Gilgen, kde je rodiště Mozartovy matky Anny Marie. Přes kopec Scharfling dojedeme k jezeru Mondsee. Pojedeme podél jezera do St. Lorenzen a dále směrem na Thalgau. Zde přenocujeme.

Výškové metry při stopání / klesání: 333 / 325 m

, Den 3.

Z Thalgau vede trasa do Salzburgu , její délka je cca 66 Km. Z Thalgau vyrazíme směrem do Eugendorfu odtud pokračujeme po cyklostezce. Až přijedeme k Mattsee, zde navštívíme opatství Bajuwaren (výstava pod širým nebem). Podél jezera Obertrumer se dostaneme do Obertrum .Dále z Anthering podél řeky Salzach , na které Mozart cestoval do Pasova a do Vídně. Podél řeky se dostaneme až do Salzburgu. Přenocování v Salzburgu, nebo v jeho okolí (max. 12 Km).

Výškové metry při stopání / klesání: 660 / 788 m

, Den 4.

Trasa vede ze Salzburgu přes Berchtesgaden zpět do Salzburgu, její délka je cca 63 Km. Ze Salzburgu pojedeme trasou, kterou Mozart jezdíval při jeho cestách na jih. Další zastávkou bude město Berchtesgaden. Pokračovat budeme cestou podél úpatí hor Untersberg, která vede k zámku Hellbrunn s nádhernou alejí, která nás zavede zpět do města Salzburg.

Výškové metry při stopání / klesání: 574 / 573m

, Den 5.

Trasa vede ze Salzburgu do Thalgau, je dlouhá cca 24 Km. Po cestě, po které pojedeme, potkáme poutní kostel Mozarta, ve kterém byla provedena první "Korunovační mše". Přejedeme po bývalé železniční trati směrem do vesnice Eugen a odtud do Thalgau. Zde přenocujeme.

Výškové metry při stopání / klesání: 334 / 206 m

, Den 6.

Z Thalgau vede trasa k jezeru Wolfgangsee, délka trasy je cca 26 Km. Vyšlápnutí kopce Scharfling je pro cyklisty celkem náročné, ale za vykoupání a osvěžení v jezeru se dřina vyplatí. Přijedete do St. Gilgen a přenocujete u jezera.

Výškové metry při stopání / klesání: 340 / 348 m

, Den 7.

Individuální odjezd, check-out do 10:00 hodin.

Pobyt je možné prodloužit o další noci u Wolfgangsee nebo také během pobytu v Salcburku.

Cena zahrnuje
Ubytování 6x se snídaní formou bufetu (nebo s polopenzí je-li přiobjednána) v *** hotelech / hostincích (2x v Salzburgu),1x mapa Mozartovy cyklostezky (1 set na pokoj), 1x Mozartův suvenýr, 4x převoz zavazadla (2 ks - každý další kus € 5, - za kus), denní servis kol a havarijní služba 9.00 - 19.00 hod. (na zapůjčená kola), servisní Hotline 9.00 - 19.00 hod. (vč. víkendů), pojištění storna zájezdu.
Cena nezahrnuje
Parkování není vždy zajištěno u ubytovatele v daném místě, ale může být na veřejných parkovištích (k úhradě na místě).
Pořadatelem tohoto zájezdu je CK Mauthner s.r.o., IČ 28526911.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK