Aquaworld Budapest

Aquaworld Budapest, Maďarsko, Budapešť, 16.5.2018, Polopenze
LM
Termín:
16.5. - 20.5.2018 Změnit termín

Délka: 5 dní / nocí
Doprava: vlastní (-) (-)
Strava: Polopenze
Číslo zájezdu: 124053413
7 490 Kč (-25 %) Nezávazná objednávka

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Aquaworld Resort Budapest (Budapešť)
Popis
Akční nabídka:
4=3 pro pobyty 3. 9. - 15. 10. 2018 (min. 4 noci).
Sleva za včasný nákup 5 % v termínu od 26. 9. 2018!

Využijte jedinečnou možnost přepravy 4x denně (od vchodu do Aquaparku) "shuttle" busem do centra Budapešti ZDARMA a spojte klasickou rodinnou dovolenou s poznáváním tohoto nádherného velkoměsta!

Pro pobyt 2x dospělý a 2x děti je ubytování v pokojích "junior suite".

V standardním pokoji maximálně jedno dítě do 6,99 na přistýlce.

Aquaworld Budapest byl stvořen pro vaši zábavu a relaxaci. Největší wellnessový komplex v Maďarsku. K dispozici jsou různé vodní atrakce, 17 krytých, vnějších a plaveckých bazénů, surfování a potápění, pohyb na vodní hladině v uzavřené kouli (waterball) a 11 různých vodních skluzavek. Ubytování naleznete v elegantním hotelu Oriental. Jeho součástí je samostatné ORIENTAL SPA wellness a fitness centrum.
V hotelu se nachází třípatrové, spa, wellness a fitness centrum s nádechem orientu. Zde naleznete exotické lázně, zážitkový bazén, speciální svět sauny, tenis, squash a fitness.

Stravování: Gastronomické služby zabezpečují Restaurace Dunaj a Colorado, Lobby bar a Oriental Fit bar. V restauraci Dunaj na hosty čeká výběr z maďarské a mezinárodní kuchyně s výběrem regionálních vín. Pro malé je připraven dětský bufet a pro milovníky zdravého životního stylu biokoutek. Restaurace Colorado nabízí speciality mezinárodní kuchyně a nově interpretované pokrmy maďarské kuchyně. Z nabídky Lobby baru si můžete kromě kávy a nápojů vybrat také snacky a zákusky z vlastní cukrárny. V nabídce orientálního Fit baru najdete lehké přesnídávky, osvěžující ovocné nápoje a exotické koktejly.

Ubytování a vybavení pokojů:hotel disponuje 221 standardními pokoji o ploše 25–29 m² s dvěma lůžky nebo francouzským manželským dvojlůžkem a koupelnou se sprchovým koutem. Vybavení pokoje: nastavitelná klimatizace, LCD SAT TV, rozhlasový přijímač, telefon, minibar, sejf o rozměrech laptopu, vysoušeč vlasů. Dvoulůžkové pokoje mohou být vybaveny přistýlkou jen pro jedno dítě maximálně do věku 7 let. Rodinné pokoje se skládají z obývacího pokoje a z jedné nebo dvou ložnic o rozloze 25-29 m2, které lze otevřít, s oddělenými lůžky, z koupelny s vanou a sprchou a výhledem na park a na Budín. 28 Junior suit se dvěma lůžky nebo francouzským manželským dvojlůžkem a vytahovací pohovkou mají koupelny se sprchovým koutem a vanou. Pokoje Junior Suite mohou být vybaveny přistýlkou buď pro jednu dospělou osobu, nebo maximálně pro dvě děti do věku 14 let. 52 apartmánů a 2 pokoje pro vozíčkáře.

O čem je dobré vědět:
Vodních atrakcí je možno využívat jen na vlastní nebezpečí! Zážitkovou lázeň nesmějí používat bez dohledu děti do 15 let.

Skluzavka Onion slide je v provozu ve všední dny od 14:00 hodin.

Ostatní vodní atrakce komplexu Aquaworld jsou v provozu od 10:00 do 21:30 hodin.

Děti ve věku do 15 let, které navštívily zážitkové lázně Aquaworld za dohledu rodičů nebo jiných zletilých osob, mohou používat skluzavky za níže uvedených podmínek.
• obří skluzavky, počínaje od 5. úrovně věže (Tornado, Kamikaze, Létající koberec) mohou použít jen děti s výškou alespoň 150 cm,
• obří skluzavky, počínaje od 4. úrovně věže (Ufo, Rainbow, Černá díra), mohou použít jen děti s výškou alespoň 140 cm.

Použití ostatních skluzavek:
• skluzavku Onion slide mohou použít děti s výškou min. 140 cm a musejí být dobrými plavci
• skluzavku Horský potok (Hegyi-folyó) mohou použít děti s výškou min. 140 cm,
• rodinnou skluzavku Family může použít kdokoliv bez jakéhokoliv výškového omezení,
• skluzavky Wave a Jungle se nacházejí v dětském bazénu a mohou být použity výhradně dětmi ve věku 3-10 let.

Skluzavky, u kterých je povinná minimální výška 140 cm (Ufo, Rainbow, Černá díra, Onion slide, Horský potok), mohou být použity i dětmi s výškou 130-140 cm v případě, že jejich rodiče, nebo jiné dospělé osoby, vyplní formulář o přebrání zodpovědnosti, který je k nalezení u informačního pultu.

Skluzavky, u kterých je povinná minimální výška 150 cm (Wave, Kamikaze, Létající koberec) mohou být použity i dětmi s výškou 140-150 cm v případě, že jejich rodiče, nebo jiné dospělé osoby, vyplní formulář o přebrání zodpovědnosti, který je k nalezení u informačního pultu.

U malých dětí je povinné použití plaveckých plen do bazénu. Koupit pleny můžete v Aqua Shopu. Pokud dojde z důvodu scházející pleny ke znečištění vody v bazénu, jsou náklady na čištění v každém případě k tíži návštěvníka.
Pro utišení hladu během koupání, navštivte restauraci Aquaworldu. Do lázní je zakázáno přinášet potraviny a jídlo.

Dětem mladším 14-ti let se nedoporučuje návštěva saunového světa.

Hotel si vyhrazuje právo vyžádat si od klienta kreditní kartu za účelem krytí případných výloh a čerpání doplňkových služeb v průběhu pobytu.
Ubytování
jednolůžkový nebo dvoulůžkový pokoj.
Vybavení pokoje -nastavitelná klimatizace, LCD SAT TV, rozhlasový přijímač, telefon, minibar, sejf o rozměrech laptopu, vysoušeč vlasů
Rodinný pokoj: max.2+2 (děti do 7 et)
Dvoulůžkový pokoj: max.2+1
Check inn: 14:00
Check out: 10:00
Strava
polopenze formou bufetový stolů
Zájezd zahrnuje
2, 3, 4 x ubytování s bohatou bufetovou snídaní, 2, 3, 4 x bohatá bufetová večeře v hotelu, neomezený vstup do Aquaworldu, neomezený vstup do Spa, wellness a fitness centra hotelu Oriental (relaxační bazén s možností vyplavání do jeho zahradní části, mandalový bazén, sauny, parní kabiny, posilovna), neomezený vstup do Bongo Kids Club, přeprava 4 x denně (od vchodu do Aquaparku) "shuttle" busem do centra Budapešti (rozpis časů odjezdu na recepci), koupací plášť na pokoji, neomezený přístup k bezdrátovému internetu (Wi-Fi) ve všech prostorech hotelu, venkovní parkoviště zdarma, pojištění CK proti úpadku, pobytová taxa (místní sazba daně za osoby nad 18 let činí 4% z čisté ceny za ubytování bez DPH), všechny ceny s DPH, Check-in: od 14:00, Check-out: do 10:00
Zájezd nezahrnuje
kauce v hodnotě 2000 Ft nebo 7 € případně 200 Kč za každou elektronickou vstupenku, příplatek za oběd - eur 22,-/osoba/den, Volitelný příplatek:, pojištění úhrady léčebných výloh v zahraničí a pojištění storna zájezdu (Evropa):, A30-léčebné výlohy+zavazadla+úraz+storno+odpovědnost - max 30.000/osoba - 36,-Kč/den
Slevy
1 dítě ve dvoulůžkovém pokoji do 7 let ZDARMA (na přistýlce), děti ubytované v hotelu mohou využívat Bongo Kids Club domeček ZDARMA!
Pořadatelem tohoto zájezdu je Šimon Neumann, IČ 03002764.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK